Mayokini ve Tankini ile Plaj Şıklığı

 

Mayokini plaj ürünleri arasında en şık olanlardandır. Örneğin akşamları düzenlenen plaj partilerine bir mayokini giyerek katılabilirsiniz. Bu sizi partinin en şıkı yapacaktır. 2008 yılında hayatımıza giriş yapan mayokini başlarda insanlar tarafından beğenilmemiş ve eleştirmenler tarafından bir sezon bile tutmaz olarak nitelendirilmişti. Ama tüm bunların yanlış olduğu mayokini modasının hala devam etmesiyle anlaşılıyor. Mayo ve bikinin birleşmesiyle ortaya çıkan mayokini, mayo ve bikini giymekten sıkılanlar için adeta yeni bir moda kapısını araladı. Mayokini, ilk moda olduğu günden bu zamana kadar sürekli olarak yenilenmekte ve her sene moda olmaya devam etmektedir. Mayokiniden biraz daha yeni olan tankini ise birçok kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Plaj Modasında 1 Numara


Uzun yıllardan beri, deniz kenarında plaj modasının nasıl olması gerektiği tartışılmaktadır. Bikini mi mayo mu tartışmasını hep duymuşsunuzdur. Ama artık günümüzde bu tartışmaları rafa kaldıracak ve şıklığı ile herkesi büyüleyen bir ürün var: Mayokini. Tüm markaların koleksiyonlarında rastlayabileceğiniz şık ve güzel mayokini modelleri, birçok kadının plajda da şık olma arzusunu yerine getirmekte. Bizler de Arka Reyon olarak sizlere birçok markanın harika mayokini modellerini sunuyoruz.Son trendleri takip ederek kendi üretimimizde 1. Sınıf kaliteli kumaşlarla dikimi yapıp ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

 

Tankini Plajları Süslemeye Devam Ediyor


Tankini modelleri de plaj modasına farklılık katmak için ortaya sunuldu. Bu harika model biraz daha sportif takılmak isteyen şık kadınların tercihi haline geldi. 2-3 sene öncesine kadar kimsenin adını dahi bilmediği bu trend günümüzde birçok markanın vitrinlerinde yer almaya başladı. Eğer mayo ve bikini trendlerinden sıkıldıysanız ve kendinize yenilik arıyorsanız mutlaka tankini modellerine bir göz atmalısınız. 2019 yazı tankini modelleri için harika bir yaz olacak, bunu aklınızda bulundurun!

Eğer sizler de 2019 modelleri konusunda iyi bir alışveriş istiyorsanız mutlaka mağazamızın ürünlerini incelemelisiniz. 2019 plaj modası Arka Reyon’dan sorulur.

₺79,90KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺89,90KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil