Jartiyer Modelleri 


Çorapların kaymadan durmasını sağlamak için tasarlanan lastikli bağ olarak bilinen jartiyer, günümüzde genellikle fantezi giyimde kullanılmaktadır. Kullanım amacıyla beraber şık tasarıma sahip olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu giyim ürünü; kullanan kadınların seksi bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Halk arasında jartiyerin nasıl kullanılacağına dair genellikle şüpheler vardır. Bu nedenle de “Jartiyer nasıl giyilir” sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Biz de bu yazımızda size jartiyerin nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağız.


Jartiyer Nasıl Giyilir, Nasıl Kullanılır?


 Jartiyer kullanımı başlarda zor gelebilir ama alışıldığı zaman oldukça pratik bir biçimde giyilmektedir. Kadınlar jartiyer seçerken mutlaka kilo konusuna dikkat etmelidir. Örneğin kilolu kadınlar geniş ve balenli çeşitlerden satın almalıdır. Zayıf kadınlar ise bu konuda daha rahat ve esnek davranabilir. Jartiyer genellikle takım şeklinde satılmaktadır. Bu nedenle hangi elbisenin altına giyilecekse ona uygun takımı tercih etmek önemlidir. 2018 jartiyer modelleri oldukça çeşitlidir ve geniş bir yelpazede kadınların beğenisine sunulmaktadır. Jartiyeri kullanmak için jartiyer çorabı, külot ve jartiyere ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle jartiyer külotun üstüne giyilir ve daha sonra bel hizasına getirilir. Daha sonra ise stripe adı verilen ikisi arkada ve önde bulunan bağlar yani klipsler dantelli çorapların uygun yerlerine tutturulur. İşte jartiyer giymek bu kadar basit. Zaten kadınlar alıştıkları takdirde bu seksi aksesuardan asla vazgeçemezler.

Jartiyer Fiyatları Ne Kadar?


Jartiyerler düşük bel, yüksel bel ve bel hizasında olmak üzere üçe ayrılır. Bazı durumlarda fiyatlar bu modellere göre değişim gösterebilir. Örneğin eğer son zamanlarda yüksek bel modaysa, yüksek bel jartiyerleri diğerlerine nazaran daha pahalıya satın alabiliriz. Bunun yanı sıra jartiyer fiyatları jartiyer takımının markasına ve çeşidine göre de değişim göstermektedir. Örneğin çok kaliteli bir kumaştan yapılan jartiyeri ucuz fiyatlarla bulmak pek mümkün olmamaktadır. Ama yine de jartiyer fiyatlarının çok da uçuk olmadığını söylememiz mümkün. Kadınları gerçekten seksi bir görünüme kavuşturan jartiyer modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz!

₺27,90KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺39,90KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺57,90KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil